HRA JE V PROVOZU,ALE JEŠTĚ TU BUDOU PŘIBÝVAT VĚCI NEJSPÍŠ :)

PROSÍM NOVÉ HRÁČE ABY SE REGISTROVALI NEJPRV JAKO HRÁČI A POTOM SVOU POSTAVU

Registrace-Čarodějka

23. prosince 2015 v 16:48 | Adminka
Meno: vaše jméno(Japonské no přežiju i anglické)
Místo: Shibusen alebo Death City
Sem: čarodějka
Vek:
Pohlavie:
Sen:
Styl boje:
-boj na blízko: jak často takto bojujete
-boj na dálku: jak často takto bojujete

Zbraň: Používate i zbraň?
Vaše schopnosti: co vlastně víte
Výzor: jak vypadáte a v jakém oblečení chodíte
- Váha:
- Výška:
- Vzhled vlasův: barva a vzhled
- Barva očí:

Vlastnosti:
Životopis postavy:
- Obrázok:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natsuko Natsuko | 26. prosince 2015 v 15:33 | Reagovat

Jméno: Shiny Gorgon
Místo: Death City
Jsem: Čarodějka
Věk: 17 let
Pohlaví: Žena
Sen: Pomstít smrt své rodiny a dokončit dílo své předchůdkyně
Styl boje: Dalo by se říct, že Shiny nebojuje nablízko vůbec, i když zase její kouzla by se daly považovat, jako boj na střední vzdálenost, než přímo na dálku, v čemž má Shiny nejspíše, tak trochu nevýhodu.
Zbraň: Žádnou nevlastní
Schopnosti: Shiny dokáže být prohnaná a úskočná mrcha, co se týče boje. Někde hluboko v srdci je ambiciózní, vychytralá a úskočná, stejně, jako bývala její předchůdkyně – Medusa Gorgon. Geny se nezapřou a to ani v případě Shiny. Při boji Shiny vlastně vůbec nemyslí a nepromýšlí si žádnou taktiku ani strategii dopředu. Na útok soupeře dokáže reagovat neuvěřitelně rychle a spoléhá se mnohem více na své instinkty. Shiny je velmi obratná a pohyblivá a to nejen díky své konstituci, ale i díky svému spřízněnému zvířeti, kterým je had – kdysi tento zvířecí duch byl spřízněn taktéž se Shininou předchůdkyní – ale také díky tvrdému tréninku a Shininému odhodlání. Hlavní podstatou Shiny i jejím kouzlem je Vektor (Vektorové šípy, Vektorová deska a další podobná kouzla).
Vzhled: Shiny je dívenka malého vzrůstu a hubené konstituce, ovšem ne vychrtlé. Měří cca 159 cm a váží necelých 50 kg. Vždy má bleďoučkou pleť, která rýsuje její pronikavě zelenomodré oči. Vlasy nemá nijak zvláštní - její vlasy jsou tmavě hnědé barvy a polodlouhého střihu.
Většinou, spíše vždy, chodí oblečená v pochmurných barvách bez života, které u čarodějnice by mohly vyvolávat až pocit melancholie. Její oblečení se skládá povětšinou z hnědobílého trička s vysokým límcem ke krku, červené kratší sukně, vysokých hnědých kozaček, které dosahují až pod kolena a z hnědého elegantního a dlouhého kabátu, který podněcuje její elegantní vzhled, na hlavě nikdy Shiny neschází rudý baret zdobený rudými květy růží po jeho boku, které jsou na něm našité.
Váha: 49,8 kg
Výška: 159,3 cm
Vzhled vlasů: Středně dlouhé, hnědé barvy
Barva očí: Zelenomodrá
Vlastnosti: Shiny je citlivá dívka a na životní události reaguje nepředvídatelně. Vlastně jediné, co od malička znala, byl strach, utrpení a bolest a proto mohou být její reakce někdy až emočně přehnané. Když dojde na věc, dokáže se Shiny zachovat nepoctivě a to hlavně při boji a tak “vrazit svým nepřátelům kudlu do zad.“  Ale jediné o co jí jde, je přežít. Ví, že v Shibusenu je mnoho zdatných bojovníků, kteří zbrojí proti čarodějnicím a Kishinům a proto se snaží ze všech sil přežívat, aby jednoho dne, až nabude plných sil, mohla pomstít nejen svou předchůdkyni Medusu Gorgon a svou rodinu, která byla celá Shibusenem vyvražděna, ale i své čarodějné sestry (a bratry), kteří také zemřeli rukou této prohnané školy pro mladé zbrojíře a jejich zbraně.
Životopis postavy: Shiny je potomkem Crony, syna známé prohnané čarodějnice Medusy Gorgon. Jak známo, Medusa měla i další dvě sestry, Shaulu Gorgon a Arachne Gorgon, jenomže všechny tři byly zavražděny Shibusenem a její otec zradil svou čarodějnickou krev a přidal se k nepříteli. Shiny sice byla vychovávána v Shibusenu, ale v útlém věku z tohoto místa utekla a přísahala Shibusenu pomstu. Vzal jí všechno, na čem jí kdy záleželo a jak známo, čarodějnice mají zrádcovství v krvi, tedy ve většině případů, a proto se Shiny rozhodla následovat ideály své babičky a znovu nastolit vládu Kishina Asury a probudit ho z jeho spánku, ovšem nastává tu jeden problém … dokáže to při její Shiny při své povaze, která se té čarodějnické zase až tolik neblíží?
Obrázek: https://d.wattpad.com/story_parts/61280671/images/139b9a34b4041762.jpg

2 Kitsune Kitsune | 29. prosince 2015 v 13:28 | Reagovat

Jméno: Naname Ichiyaku

Místo: Shibusen

Sem: Čarodějka

Věk: 13 let

Pohlaví: Žena

Sen: Odprostit se od stylu čarodějnického života a žít svůj vlastní život bez čarodějnických ideálů.

Styl boje: Naname je naprosto stejně dobrá v boji na blízko, stejně jako v jejích kouzlech, která mají dosah na velké vzdálenosti, ale spíše preferuje svá kouzla, než boj zblízka. I když s čarodějnicemi nechce mít nic společného, tak si chce zachovat, alespoň svou magickou podstatu, aby ostatním dokázala, že ne všechny čarodějnice jsou špatné.

Zbraň: Beze zbraně
Schopnosti: Naname je dívka, která příliš nemyslí a jedná neuváženě, ale dobře se vyzná ve své magii. Není příliš fyzicky silná, vlastně její celý boj vždy závisí na její magické energii a síle jejích kouzel. Zatím se naučila kouzla - Zvuková rána, Stereo třesk a Basová ozvěna, ale časem má v plánu se naučit mnoho dalších kouzel.

Vzhled: Naname je menšího vzrůstu a poněkud lehčí váhy, ale není se, co divit, když je ještě prakticky dítě. Naname má bledou pleť a světle růžové vlasy, poněkud kratšího střihu. Zásadně chodí ve fialovo-bílém oblečení, které tvoří kratší a vzdušnější sukně fialové barvy a fialovo-bílá mikina, popř. nějaké tmavší tričko a bílé kecky s fialovým šněrováním. Naname má také ráda různé doplňky. Ve vlasech má vždy poněkud velké fialovo-bílé sponky ve tvaru kříže a okolo krku bílý obojek, občas si neodpustí ani bílé cinkavé náramky a nějaký ten jemný lesk na rty.

Váha: 48,9 kg

Výška: 154,6 cm

Vzhled vlasů: Kratší ježaté vlasy světle růžové barvy.

Barva očí: Tmavá fialová

Vlastnosti: Naname je přátelská a veselá dívka. Je energetická a možná někdy až trochu vlezlá, ale vše vždy myslí v dobrém, jen si občas neuvědomuje hranice, kam až může zajít a co si může dovolit. Občas to vypadá, že dokonce nemá úctu ani k učitelům v Shibusenu, ale za to bohužel může její přátelská povaha - snaží se být ke všem přátelská a se všemi dobře vycházet. Naname je i trošku ... dobrá ... hodně naivní, ale není hlupák. Má dobré srdce a vždy ráda všem pomůže. Má i tendence chránit ostatní svým vlastním životem, pokud je zapotřebí a také je velmi starostlivá, pokud se ostatním něco stane. Bohužel v Shibusenu ji mnoho studentů vidí jen jako proradnou čarodějnici a proto se to Naname snaží svou vroucí povahou změnit.

Životopis: Naname vyrostla mezi čarodějnicemi a byla jimi vychována. Vlastně její vlastní matka byla čarodějnice, která byla zabita Shibusenem, ale Naname neustále tvrdí, možná trochu krutě, že si to zasloužila. Naname celý život čarodějnice a jejich ideály nenávidí a proto také, když jí bylo pouhých šest let, tak utekla a věděla už předem, že se vydá do Shibusenu. Z počátku jí nikdo nevěřil a měli ji za špeha, zrádkyni a všichni se na Naname dívali skrze prsty, dokud si ji do péče nevzal samotný lord Shinigami, který ji vychoval, ale od svých dvanácti let se Naname musela naučit samostatnosti a lord Shinigami nad ní přestal tolik držet ochranou ruku, ale jen pro její dobro a Naname to dobře chápala. Před rokem také začala navštěvovat školu a výuku mladých zbraní a zbrojířů, ale bojí se, že si parťáka nenajde, jelikož všichni vědí, co je zač. Ale pokud by se tak skutečně stalo, tak má Naname svá kouzla, kterých se ani kvůli Shibusenu nehodlá vzdát.

Obrázek:
http://orig00.deviantart.net/f488/f/2015/247/7/b/52bbf1bf773e090e235a5dd249271aa8_by_chiruka_aka_ritsuko-d98bpvc.gif

http://www.aniraters.com/uploads/2/2/5/7/22573438/8981104_orig.png

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20140306073741/hyperdimensionneptunia/images/thumb/4/4a/Choujigen_Game_Neptune_The_Animation_-_ep01_030.jpg/500px-Choujigen_Game_Neptune_The_Animation_-_ep01_030.jpg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama