HRA JE V PROVOZU,ALE JEŠTĚ TU BUDOU PŘIBÝVAT VĚCI NEJSPÍŠ :)

PROSÍM NOVÉ HRÁČE ABY SE REGISTROVALI NEJPRV JAKO HRÁČI A POTOM SVOU POSTAVU


Komentáře

1 Michael Michael | E-mail | 28. února 2017 v 20:10 | Reagovat

Meno: Hatori Shakun
Místo: Kishigen
Sem: Kishin
Vek: 17
Pohlavie: muž
Sen: Ochutnat duši Shinigamiho
Styl boje:
-boj na blízko: Kopy, údery, seky...v boji na blízko je poměrně zkušený.
-boj na dálku: Ze začátku si vždy drží odstup. Záleží, co zjistí o soupeři.

Zbraň: Používal by, ale momentálně žádnou nemá
Vaše schopnosti: Nenávist: Hatori natáhne rozevřenou ruku, zhmnotní kanji znak pro Nenávist a z něj vyšlehne tmavě fialový blesk. Je slabý a zasaženému způsobí sice způsobí bolest a mírné, krátkodobé ztuhnutí svalů. Zkrátka, po zásahu se s tělem nic zásadního nestane. V duši se ale na povrch začnou drát všechny negativní věci. Po třech zásazích už postava nenávidí celý svět, včetně svých nejbližších. Na tomto stupni je možné, pokud je zasažen uživatel a zbraň, že přestanou spolupracovat a začnou se hádat.  
Výzor: většinou chodí oblečen v kabátu, košili, kalhotech a teniskách, vše v černé barvě. Jen občas je to doplňené nějakou jinou barvou.
- Váha: 60 kg
- Výška: 181 cm
- Vzhled vlasův: Husté hnědé vlasy
- Barva očí: fialová

Vlastnosti: Je lstivý, manipulativní a okouzlující. Chová se jako gentleman. Klidný, vyrovnaný, je velmi těžké dostat ho do varu. Potom to ovšem stojí za to. Jen velice nerad prohrává a pokud z něčeho cítí podraz nebo si není jistý splněním svého záměru, nejde do toho. Rozhodně to není ten typ člověk, který by zůstával, aby zachránil své milované. Z minulosti neexistuje nikdo, na kom by mu nějak zvlášť záleželo.
Má rád zvířata a několikrát se stalo, že zabil člověka kvůli ubližování zvířeti.
Jinak je poměrně společenský. Není to ten typ, co se zavře do sebe a žije jako vlk samotář.

Životopis postavy: Narodil se do normální rodiny střední třídy. Jako malého ho měli za nadprůměrně inteligentního, což bylo jeho prokletí. Nikam totiž díky tomu nezapadal, stával se terčem šikany, posměchu, těch pár kamarádů se ho obávalo. I když to trvalo jen nějaké tři roky a potom se stal i celkem oblíbený, už navždy v něm zůstala zakotvená misantropie. Považoval všechny lidi jen za množství zmutovaných opic. Začal se vzpírat systémům, až nakonec skončil mimo ně.
Jeden čas si dokonce našel přítelkyni. Takovou tu dívčinu, které imponují přesně takoví chlápci, jako byl on. Jenomže i ona ho zklamala. A tehdy poprvé ochutnal lidské duše. Jak svojí přítelkyně, tak i jejího milence. Zachutnaly mu.
Stíhaly ho výčitky svědomí. Musel utéct sám před sebou, aby nakonec sám sebe přesvědčil, že je vše v pořádku. Že je to zkrátka jeho životní cesta.
Cesty ho nakonec zavedly až do Kishigenu. Tam by podle svých informací měl najít ty, kteří byly jako on. Kterým zachutnaly lidské duše a život mimo systém.

Obrázok: http://s1174.photobucket.com/user/Tekuard/media/Kishin_zpsafbybm4t.png.html?sort=3&o=0

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.