HRA JE V PROVOZU,ALE JEŠTĚ TU BUDOU PŘIBÝVAT VĚCI NEJSPÍŠ :)

PROSÍM NOVÉ HRÁČE ABY SE REGISTROVALI NEJPRV JAKO HRÁČI A POTOM SVOU POSTAVU


Komentáře

1 Sei Sei | 24. prosince 2015 v 22:18 | Reagovat

Jméno: Hitomi Seishiro
Místo: Shibusen
Sem: Zbraň
Vek: 19
Pohlavie: muž
Sen: Dokázať, že nie je neužitočnou zbraňou.
Styl boje: Špecializuje sa len na boj na blízko. Sám dokáže bojovať tak, že premení časť svojej ruky a vyrašia mu na nej ostne, ktoré má inak ako vejár. Na diaľku vie bojovať len tak, že ho ako vejár niekto hodí po súperovi (takto sa dá použiť ako shuriken a dokáže sa vrátiť naspäť k zbrojárovi ako bumerang)

Zbrojár: -
Vaše schopnosti: Hitomi sa mení v železný vejár s ostňami na konci. Je asi pol metra dlhý a veľmi ťažký.
Popis: Najčastejšie nosí košele a nikdy nie iné ako biele. Ku košele môže a nemusí kravatu, zleží na tom, ako sa mu ráno zachce. Nerobí si starosti s upravovaním sa a tak väčšinou si len veci hodí na seba a vybehne von so strapatými vlasmi.
- Váha: 75 kg
- Výška: 183 cm
- Vzhľad vlasov: strieborné vlasy, vždy sú trochu dlhšie (->nemá rád, keď mu ich niekto cudzí strihá, tak si ich strihá sám, no to sa mu nechce často a preto bývajú dlhšie)
- Farba očí: ružová

Náboženství: Hitomi verí len v čistú logiku (čiže nevyznáva žiadne náboženstvo)
Vlastnosti: Hitomi je veľmi sčítaný chalan. Má bystrú myseľ a dobre sa vyzná v ľuďoch. Je milý a usmievavý a aj keď sa s niekým poháda (čo sa nestáva často), nedokáže sa dlho hnevať. Výnimky tvoria ľudia, s ktorými si nesadol. Nemá rád bohatých namyslencov, čo vedia len rečniť a skutek utek. Je pracant a tvrdo na sebe maká, no nemá veľký talent. Môže byť inteligentný (možno až nadpriemerne inteligentný), no čo sa týka fyzických aktivít, musí na sebe tvrdo makať, aby mohol niečo dokázať pomocou sily. Z neúspechov si veľkú hlavu nerobí, no ťažko znáša, keď sa naňho niekto pozrie sklamane. Verí, že nie je nič, čo by nedokázalo byť vyriešené pomocou logiky.
Životopis postavy: Hitomi sa narodil ako prostredný syn do rodiny Seishiro. Pred rokmi to bola významná rodina mocných zbraní, no v súčasnosti začala upadať. Hitomiho rodičia vložili nádeje na obnovenie zašlej slávy rodiny do svojich detí. A na dve z nich sú doposiaľ hrdí. A Hitomi nie je ani jedným. Obaja jeho bratia sa dokázala premeniť na zbrane už vo veľmi skorom veku. Hitomi toho nebol schopný do šestnástich. Jeho rodičia si mysleli, že z Hitomiho zbraň nikdy nebude. Keď mu prvý raz z ruky vyrástli železné hroty, jeho rodičia boli nadšení. Ihneď mu zohnali zbrojára a prikázali tým dvom trénovať. So svojím zbrojárom si Hitomi nesadol. Bol to namyslený fagan z bohatej rodiny. No bol schopný to prekusnúť len preto, aby potešil rodičov. Asi po dvoch mesiacoch bol schopný sa konečne celý premeniť na zbraň. Aké to sklamanie, keď jeho rodičia zistili, že sa premenil na obyčajný vejár. Teda nie tak úplne obyčajný. Železný a veľmi ťažký (aj keď má na dĺžku asi pol metra), až tak, že jeho zbrojár ho ani nemohol zdvihnúť. Označený za neužitočnú zbraň naňho rodičia zanevreli. Hitomi odišiel do Shibusenu a od tej doby sa snažil nájsť si zbrojára, no pre všetkých bol príliš ťažký...

- Obrázok(Lidská podoba): http://vignette3.wikia.nocookie.net/yakuza-mob-roleplay/images/c/cb/Akise.Aru.full.890176.jpg/revision/latest?cb=20140413165729
-Obrázek(Podoba ve zbrani): https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/2b/b4/a9/2bb4a9b97fa2aac30c29f2cb1869f3a4.jpg

3 Hikari Hikari | E-mail | 27. února 2016 v 21:21 | Reagovat

Jméno: Hikari Izumi

Místo: Shibusen

Sem: Zbraň

Vek: 17

Pohlaví: Žena

Sen: Být nejen skvělou zbraní, ale také bojovou lékařkou v bojovém poli

Styl boje: Jakožto zbraň se hodí na oba styly boje. Ona sama preferuje boj na blízko. Takže tak nejčastěji bojuje

Zbrojíř: ---

Vaše schopnosti: Tato dívka se umí přeměnit na velký shuriken. Velikostně odpovídá na kolo. Je skvěle nabroušená, což znamená, že jí jde velmi lehce něco/někoho rozpůlit

Popis: Tato holčina dosahuje výšky sotva 150 cm. Je malá a navždy asi bude. Je velmi drobné postavičky, s velmi něžnými přednostmi. První věci co si na ní všimnete jsou její hnědá štěněčí kukadla. Je v nich něžnost a milost. Její vlasy jsou rovné, tmavé a dlouhé. Sahají až pod zadek, takže je často nosí v culíku nebo copu. Nejčastěji nosí bílou uniformu. Chce vypadat jako správný "studentský týpek". Je to vlastně bílá sukně s bílou náprsenkou, která obsahuje černé proužky. U krku má červenou mašli. Na štíhlých a malých nohách má černé podkolenky a nosí kožené boty. Skvěle se v nich utíká a bojuje. Celkově vypadá nevinně a neškodně, ale opak je pravdou. Pod sukní na levém stehně má kožený řemínek. Na něm visí malá železná věcička. Jmenuje se Artemis. Jakmile se zaktivuje stane se z ní tyč, která dotykem přenáší elektrický šok.

Váha: 45 kg

Výška: 150 cm

Barva vlasů: má je dlouhé, tmavě hnědé a sahají až pod zadek

Barva očí: tmavě hnědé, vypadají jako štěně

Náboženství: věří svému srdci, sama sobě a svému zbrojíři

Vlastnosti: Hikari je velmi veselý typ človíčka. Má vždy milý úsměv, který ráda posílá dál. Ráda se směje, je v tomhle jako malé dítě. Stejně jako všichni lidé aj ona má své mouchy. Je velmi tvrdohlavá a nenechá si jen tak něco vymluvit. Z boje nikdy neuteče, to by raději zemřela při boji. Bojuje jako lvice, ale i tak miluje život. Navíc má spoustu snů a nechce se jich jen tak vzdát. Mimo bojiště je to sympatická dívka co se ráda usmívá.

Životopis postavy: Narodila se jako druhá dcera v klanu Izumi. Její rodina vždy byla směsicí zbrojířů a zbraní. Její matka byla zbraň, zatímco otec byl zbrojíř. Jejich nejstarší dcera byla stejně jako otec, zbrojíř. Bylo o šest let starší než Hikari, takže zatímco chodila na Shibusen, Hi cvičila doma. O pár let později se jim narodila další holčička, rovněž zbrojíř. Jednoho dne chtěla jít také na tamní školu. Tak si dala svou každodenní rutinu. Každé ráno, každé odpoledne a každý večer se koukala do zrcadla, aby se proměnila ve zbraň. Jednoho dne se tak naštvala na svého souseda, že se jí místo ruky ukázal jeden osten shurikenu. Skákala jako divá a ještě víc na sobě makala. Začala cvičit, trénovat a posilovat. O pár měsíců později se dokázala už kompletně přeměnit na zbraň. Proto odešla do Shibusenu.

Obrázek(Lidská podoba): http://static.zerochan.net/Yuki.Cross.full.1493702.jpg
Obrázek(Podoba ve zbrani): http://i84.photobucket.com/albums/k30/as3051048/Forma_FuumaShuriken.png

4 Yuukine Kirishime Yuukine Kirishime | E-mail | 24. dubna 2016 v 17:26 | Reagovat

Jmėno hrhttp://imgur.com/hTpxYVnče:Yuukine "Yuki" Kirishime
Kontakt: Meenah@post.cz
Postavy: Yuukine Kirishime
Říka o sobě: Anime a Manga jsou moje zlatíčka,mohu se na ně dívat(číst) celý týden.Také jsem velmi tichá,ale ve společnosti přátel jsem upovídaná.Jsem fanoušek:Tokyo Ghoul,Soul Eater a také Elfen Lied.
Obrázek http://imgur.com/hTpxYVn

5 Hikari Hikari | 26. ledna 2017 v 19:50 | Reagovat

Jméno: Maemi Watabe

Místo: Shibusen

Sem: Zbraň

Vek: 16

Pohlaví: Žena

Sen: Být kosou Smrti

Styl boje:

-boj na blízko: Její schopnost nelze využít moc na boj nablízko.

-boj na dálku: Její schopnost je skvělá pro boj na dálku, nejčastěji tak bojuje, poněvadž to je pro ní výhodnější a logičtější.

Zbrojíř:  

Vaše schopnosti: Její schopnost je, ta, že se umí přeměnit na luk a šípy.

Popis: Maemi je trochu menší postavy, ale v davu se neztrácí. Má krátké černé vlasy, sestříhané do slušivého mikáda. Nejčastěji ji najdete oblečenou v černé košili a černé nadýchané sukni. Její boty jsou taktéž černé a skvěle se v nich běhá. Mívá k tomu vždy vážný zadumaný výraz. Jinak, ráda nosí slaměný klobouk s červenou mašlí.

- Váha: 54 kg

- Výška: 165 cm

- Vzhled vlasů: krátké černé vlasy, sestříhané do mikáda

- Barva očí: zeleno-modrá

Náboženství: Má vlastní náboženství, nemá jméno, ale nosí křížek a často se modlí s křížkem v ruce.

Vlastnosti: Maemi není tak tajemná a složitá, jak se na první pohled zdá. Je prostě tichá, moc toho neřekne ani lidem, které zná věčnost. Má však laskavé srdce, nedokáže se koukat na utrpení lidí a má obrovský soucit. Je velmi starostlivá a mírumilovná. Dokáže snést mnoho věcí a málo kdy se svěřuje se svými starostmi.

Životopis postavy: Znáte ten pocit, když všichni z vaší rodiny se stanou kosou smrti a očekává se, že i vy budete perfektní? Maemi to zná až moc dobře. Už od malička musela tvrdě trénovat a každý pátek ukazovat své nedostatky a pokroky svým rodičům. Ti nikdy nebyli spokojení. Má staršího bratra, který se ji sem tam zastal, ale i on chtěl, aby Maemi byla stejně jako on kosa Smrti. Nechávala si to líbit, protože chce potěšit svou rodinu. A tenhle sen se ještě znásobil, když při jedné bitvě padl její bratr. Rodiče teď kladou ještě větší důraz na to, aby Maemi pokračovala v jeho stopách.

- Obrázek(Lidská podoba):
- https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/f8/d8/44/f8d84421968e9adabe3b0e74dd6411f4.jpg
- https://wallpapers.wallhaven.cc/wallpapers/full/wallhaven-406340.jpg

-Obrázek(Podoba ve zbrani):
-https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ae/a8/29/aea82974ef1449545c98daf70db4d73b.jpg

6 Kasuma Kasuma | E-mail | 27. února 2017 v 22:36 | Reagovat

Jméno:Xero Narushi
Místo:Shibusen
sem:Zbran
Věk:16
Pohlaví:muž

Schopnost:První rána(Pokavad o Xerovi a jeho uživately nikdo neví, xero dokáže vypálit ze sebe první kulku která nemuže být odhalena.Tato kulka ovšem odhalí jeho pozici a další střela může být nepřítele předpovězena na 98.66%)

Sen:Xeruv sen je najít své rodiče kteří podlehly chuti lidských duší a ukončit jejich  trápení.

Styl Boje:
-Boj na blízko: Jen sebeobrana.
-Boj na dálku:Xero dokáže bojovat výborně na velké vzdálenosti na střední už hůře.

Zbrojíř: Saiko Ataraku(Semi-postava)
Miluje Hudbu a lízátka.
Obrázek:
https://www.google.cz/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fs-media-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2F09%2F13%2F31%2F0913317a2cbd3b73004104c35d2c02cf.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fpin%2F455567318531081056%2F&docid=PP_vW-cxNG4B-M&tbnid=GaFDKePbv7wH7M%3A&vet=1&w=450&h=281&hl=cs&bih=881&biw=1768&q=anime%20girl%20whit%20lolipop&ved=0ahUKEwjzpYP1j7HSAhVBmSwKHXYYBzoQMwhNKCgwKA&iact=mrc&uact=8#h=281&imgrc=GaFDKePbv7wH7M:&vet=1&w=450

Popis:Xero nosí vždy kabát s černou kápí a nikdy to nesundavá,i kdby ste se snažily sebevíc tak ho nikdy bez toho kabátu a kápě neuvidíte.Také nesnáší když se mu někdo snaží tu kápi sundat.Je střední velikosti, má zelené oči a světle modré vlasy.
-Váha: 62Kg
-Výška:164cm
-Vzhled vlasů:Světle modré vlasy které mu někdy překáží v očích.

-Barva očí:Zelená

Náboženství:Ví že vyší síla existuje a v tu věří.

Vlastnosti:Xero je takový klidný tichý člověk. Rád baví své přátele, ale více s nimi rád bojuje jak snima tak proti nim. Nesnáší prohry a jeho kápě se NIKDO!!! nesmí dotknout jinak je hned naštvaný.Jinak je to klidas :).

Životopis Postavy:Xero je z rodiny kde matka a otec byly uživatel a zbran.Byly velice slavní a proslulý v deathcity do jednoho určitého okamžiku. V den 15 narozenin Xera se rodiče nedostavily domů a bylo zjištěno že za celou svou slavnou dobus e krmily dušema lidí a nyní blouděj po zemi a loví lidské duše. Xero to v jeho den narozenin tak zarmoutilo že jeho rodiče ve které tak věřil, seběhly na zcestí.V jeho zármutku,smutku a zlosti proti nim, chtěl něco udělat ale neměl jak.to ho tak štvalo že praštil rukou o ze a v ten moment se ozvala rána.... Jeho pravá ruka se proměnila na hlaven odstřelovací pušky a udělala díru do zdi.od té doby touží že je znovu potká a skončí to trápení. Proto se odebral do shibusenu kde potkal Saiko Ataraku s kterou si hned padl do oka a sladění a proto se stala jeho uživatelem.

-Obrázek(lidská podoba):
http://www.fanpop.com/clubs/random-role-playing/images/11426606/title/anime-guys-photo

-Obrázek(Podoba Zbraně):
http://vignette3.wikia.nocookie.net/swordartonline/images/f/fb/PGM_Ultima_Ratio_Hecate_II.png/revision/latest?cb=20130531181847

7 suxilia suxilia | E-mail | Web | 11. března 2017 v 11:11 | Reagovat

Jméno: Suxilia Smileween
Místo: Shibusen
Sem: Zbraň
Vek: 14
Pohlavie:žena
Sen: Porazit kishina
Styl boje:na blízko
-boj na blízko: Bojuje tak pořád
-boj na dálku: nebojuje na dálku

Zbraň: Kosa
Vaše schopnosti: Čarodějný útok, umí hodně schopností zbrojíře
Popis: Šedá unifirma, shortky a na nich malý zlatý plášt'
- Váha:50
- Výška:159
- Vzhľad vlasov: Růžové vlasy, v nich světle zelené melíry. Na pravé straně má malý culík.
- Farba očí:Zelená

Náboženství:žádné
Vlastnosti:Vidí do své budoucnosti a umí pár schopností, které ovládá zbrojíř.
Životopis postavy:Narodila se v Death City. Její otec zemřel v jejích 6 letech, a proto se musela nějakou dobu léčit na psychiatrické léčebně, protože to psychicky nezvládala.
Ve svých 14 letech začala studovat v Shibushenu.

- Obrázok(Lidská podoba): http://suxilia77.deviantart.com/art/Kid-and-Suxi-657210402
-Obrázek(Podoba ve zbrani):http://suxilia77.deviantart.com/art/Suxilia-weapon-form-668324088?ga_submit_new=10%3A1489227048

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.