HRA JE V PROVOZU,ALE JEŠTĚ TU BUDOU PŘIBÝVAT VĚCI NEJSPÍŠ :)

PROSÍM NOVÉ HRÁČE ABY SE REGISTROVALI NEJPRV JAKO HRÁČI A POTOM SVOU POSTAVU


Komentáře

1 Sei Sei | 25. prosince 2015 v 0:04 | Reagovat

Jméno: Erika (Rika) Kagami
Místo: Shibusen
Sem: Zbrojíř
Vek: 18
Pohlavie: muž
Sen: Nemá sen. Len si želá, aby boli veci v jeho živote vždy zaujímavé.
Styl boje: Rikovi väčšinou ide všetko, na čo siahne, a pre boj to platí dvojnásobne. Dokáže ovládnuť takmer akúkoľvek zbraň, no nič preňho nie je lepšie ako sa k súperovi dostať na telo a jednu mu vraziť päsťou. Z toho dôvodu preferuje zbrane typu nôž, boxer a pod.
-boj na blízko: najčastejšie
-boj na dálku: nie tak často, no ide mu aj ten

Zbraň: -
Vaše schopnosti: Rika je celkom inteligentný a talentovaný v mnohých veciach. V škole sa síce jeho inteligencia nikdy neukázala (hodiny boli ideálne na spánok), no vďaka fotografickej pamäti si dokáže uchovať všetko, čo prečítal hoci aj len raz. Nedá sa o ňom povedať, že je to svalnatý macho, no istá sila mu nechýba a -čo je hlavné-je veľmi rýchly. Svoje kroky si vie premyslieť behom milisekundy aj uprostred boja, no nikdy neplánuje dopredu. To by bola príliš veľká otrava.
Popis: Má rád tmavé veci. Oblieka sa jednoducho a pohodlne. Stačí mu tričko a nohavice, najlepšie tepláky alebo plátené. Nemá v obľube rifle. Nikdy by ho nikto neprinútil nosiť oblek ani košeľu s kravatou. Ak už si dá košeľu, tak len si ju prehodí cez tričko a ani sa neunúva ju zapnúť.
- Váha: 72 kg
- Výška: 178 cm
- Vzhľad vlasov: krátke krvavočervené
- Farba očí: medená

Náboženství: neveriaci
Vlastnosti: Rika je v istom smere nebezpečný a nevyspytateľný mladík. Je veľmi talentovaný, no to zapríčinilo, že ho baví len veľmi málo vecí a že zostal lenivý. Kto by sa snažil keď mu ide všetko samo? V živote sa snaží nájsť zaujímavé veci, čo niekedy môže zájsť až do extrémov. Nie žeby bol Rika zlý, no baví ho šikanovať druhých. Keď hovoríme šikanovať, nemyslíme tým cpať slabým chlapcom hlavy do záchoda. Nie, taký on nie je. On keď sa rozhodne niekomu strčiť hlavu do záchoda, tak sú to väčšinou tí zmetkovia, čo šikanujú slabších. On si len rád ľudí doberá a snaží sa tým vyťažiť čo najviac srandy to ide. Neznáša nudu. Jedna z vecí, čo nepovažuje za nudné, je bitka. Samozrejme, ak bojuje s niekým slabším, je to nuda. No v tom prípade si to vynahradí mučením porazeného spôsobom 'dám mu do úst chrobáka' alebo 'nacpem mu do nosa chili'. Čo je problémom, veľmi ľahko sa dokáže priblížiť k hranici šialenstva a tak potrebuje schopného partnera, ktorý dokáže jeho povahu skrotiť.
Životopis postavy: K Rikovmu životu nie je veľmi čo napísať. Jeho matka bola zbrojárkou a keďže bola často preč, vychovával ho hlavne otec. S Rikom si veľmi nerozumeli. Vždy sa veľmi tešil na svoju mamu keď mala prísť domov a miloval počúvanie jej príbehov. Boli preňho veľmi zaujímavé a tak sa rozhodol vydať rovnakou cestou ako jeho matka. Ako malému mu skutočne veľa toho nechýbalo. Mal priateľov a jeho rodičia na tom boli finančne dobre. Bývali v byte uprostred mesta. Jediné, čo nebolo úplne ideálny, boli vzťahy s jeho rodičmi. Jeho otec nebol zlý človek a svojho syna miloval, no Rika s ním skrátka nevychádzal, keďže jediné, čo s ním mal spoločné, bola farba vlasov. Skrátka si nerozumeli.

- Obrázok:
http://orig12.deviantart.net/2ab6/f/2014/331/c/0/akashi_x_reader___opposite_s_attract_by_khriky-d87uilo.jpg
http://orig01.deviantart.net/5a08/f/2015/296/0/d/karma_knife_by_aoririhito-d9e3tf7.jpg
http://pa1.narvii.com/5699/aaccc87016868f5c6e68b4c117fde2d020d3b888_hq.gif

2 Nettie Nettie | 26. prosince 2015 v 20:11 | Reagovat

Jméno: Yuri Minene
Místo: Shibusen
Sem: Zbrojíř
Vek: 18
Pohlavie: žena
Sen: Co nejvíc se snažit a dostat do kolen co nejvíce nepřátel.
Styl boje: Není moc vybíravá, ale dává přednost rychlosti a mrštnosti, takže dává přednost lehkým zbraním. Jediné, co moc nemusí jsou velké těžké meče a sekery a vyhýbá se střelným zbraním.
-boj na blízko: Dává přednost čelnímu střetu, takže boj na blízko převažuje.
-boj na dálku: Jen v nouzi a když už na dálku, tak házecí nože, shurikeny nebo kunaie.

Zbraň: -
Vaše schopnosti: Nemá problémy se školou, má sluchovou paměť, co uslyší a dokáže dát do souvislostí, to si zapamatuje. V boji dává přednost strategii. Ideálně před bojem chvíli pozoruje soupeře a analyzuje jeho schopnosti před tím než zaútočí. Vyniká mrštností a v případě krajní nouze se dokáže ubránit i v boji beze zbraně.
Popis: Do školy nosí šaty, které se podobají jakési školní uniformě, ve volném čase nosívá šaty, nebo delší mikinu, jak kdo chce. Především je to zároveň dívčí a pohodlné oblečení a o to jí jde nejvíc.
- Váha: 45 kg
- Výška: 150 cm
- Vzhľad vlasov: dlouhé světle fialové
- Farba očí: fialové

Náboženství: Věří ve své schopnosti a v budoucnu snad i ve schopnosti své zbraně.
Vlastnosti: Je klidné a vyrovnané povahy. Má ráda svůj klid a často si jen tak zaleze do nějakého klidného koutku s knihou. Pokud by se měl popsat její přístup k lidem, tak je stratég a diplomat. Nejen v boji totiž nejprve analyzuje člověka, než si ho připustí blíž, to má za následek, že potom ví, jak uklidnit situaci, když se někdo začne hádat. Jelikož pro ni analýza hodně znamená, těžko nese, když se splete. Právě strach, že udělá chybu, ji často drží zpátky.
Životopis postavy: Vyrůstala jen s matkou, o svém otci toho ani moc neví. Její matka naproti tomu byla zbrojíř, tedy před tím, než se při jednom boji fatálně zranila, od té doby nebojovala. To však bylo ještě před tím, než se Yuri narodila. Dá se říct, že do Yuri její matka promítla své ambice a už od mala ji trénovala v umění boje. Yuri to nebere až tak smrtelně vážně jako její matka, ale i tak nastupuje na Shibuzen.

- Obrázok: http://vignette1.wikia.nocookie.net/hyperdimensionneptunia/images/7/77/Adult_Neptune.png/revision/latest?cb=20141119042912
http://sekijitsu.com/wp-content/uploads/2013/07/FINAL_capture-20130727-002509.jpg
http://i39.tinypic.com/qqqz4n.png

3 Joker Joker | 22. ledna 2017 v 20:08 | Reagovat

Jméno: Toru Kosahara
Místo: Shibusen
jsem: Zbrojíř
Věk: 18
Pohlaví: Muž
Sen: On nesní, žije jen skutečností
Styl boje:
-boj na blízko: ze všeho nejradši bojuje na blízko, je to jeho živel
-boj na dálku: Nevadí mu, ale tímto stylem bojuje, když musí

Zbraň: Hikari Izumi
Vaše schopnosti: Dokáže být velmi rychlý, jako blesk. Často cvičil, takže má i obrovskou sílu. Neumí prohrávat a proto bojuje až do konce.
Popis: Toru je vysoký kluk, který vyčnívá z davu. Je svalnatý a má delší bílé vlasy, které nosí v culíku, aby mu nepřekážely. V jednom uchu najdete piercing. Má jeden zlozvyk - kouření. Neustále ho najdete s cigaretou v ruce. Jeho oblečení je jednoduché. Černé kalhoty s řetězem na boku a bílá košile. Někdy ho uvidíte i s černou koženou bundou.
- Váha: 75kg
- Výška: 192 cm
- Vzhled vlasů: delší bílé vlasy, často je má svázané do culíku.
- Barva očí: zelené

Náboženství: není věřící
Vlastnosti: Toru je tiché povahy, pokud možno nic neříká.Nemá to rád, radši něco učiní, než aby seděl na zadku a poslouchal. Ano, neumí poslouchat. Nedokáže dodržovat pravidla a dělá si co chce.Nezajímá ho dokonce ani to, co si o něm myslí ostatní. Na druhou stranu, ale..když má přátelé, je jim loajální. Nikdy by je nezradil. Kdyby byl někdo v průšvihu, sice protočí oči, ale podá mu pomocnou ruku. Pro okolí je nepřístupný, ledový. Ale to je tím, že má srdce zahrabané hodně hluboko pod svou sebekontrolou. Umí hrát na piano, ale není to zrovna vlastnost, kterou ukazuje najevo.
Životopis postavy: Narodil se v rodině, která měla dlouholetou tradici zbrojířů. Ať už se kdokoliv z rodiny zamiloval do Zbraně, no...prostě mu svatbu vnutili. Tradice vyžadovala, aby rodiče se shodli na svatbě a ti dva chudáčkové museli s tím tiše souhlasit. Mysleli si, že to posílí zbrojířské schopnosti. Toru má dva starší bratry. Když jim začala táhnout na 18, znamenalo to věk na vdavky. Když i Torovi se blížila osmnáctka, a on uviděl svou budoucí manželku. Byla sice krásná, blonďatá a vysoká, ale on tohle nechtěl. Ještě ten den utekl do Shibusenu a změnil si příjmení.

- Obrázek:https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/c4/23/9e/c4239e198aad1c4620da0b819a6e53cb.jpg

4 Martin Martin | E-mail | 27. ledna 2017 v 13:56 | Reagovat

Jméno: Mihoky Shihoj
Místo: Shibusen
Sem: Zbrojíř
Vek:18
Pohlavie: žena
Sen: být nejlepší zbrojířkou co kdy žila. (má svůj důvod více v životopisu)
Styl boje:
-boj na blízko: když musí tak využívá pěstí a kopů,
-boj na dálku: nejraději tak bojuje.

Zbraň: Maemi Watabe

Vaše schopnosti: Mihoky se dokáže pohybovat tiše jako stín a také se skrýt.

Popis: Mihoky je menší postavy, nejraději nosí černé přilehlé kalhoty, černé triko s dlouhým rukávem a oranžovo bílou mikinu s krátkým rukávem. Má dlouhé fialové vlasy stažené dozadu do volného copu.

- Váha: 45Kg
- Výška:150Cm
- Vzhľad vlasov: Fialové dlouhé vlasy stažené dozadu do volného copu.
- Farba očí: Mihoky má zlatavou barvu očí.

Náboženství: věří sobě a své partnerce Maemi Watabe

Vlastnosti:Mihoky je milá, laskavá a dobrosrdečná dívka,která byla ze začátku hodně smutná. Její smutek jí pomohla zahnat kamarádka Maemi Watabe. Proto Mihoky nerada vidí když lidem kolem ní je ubližováno.

Životopis postavy:
Mihoky Shihoj se narodila do rodiny Torugamiho Kanteja, který byl nejlepší zbrojíř na světě, o maminku Mihoky přišla hned po narození. Torugami vychovával Mihoky, jak nejlépe mohl, malá Miho jak jí tatínek říkal si nejraději hrála na schovávanou. Už od mala hodně trénovala tichý pohyb a skrývání, ve svých 18 viděla jak jeden kishin zabil jejího odce, jelikož ještě neměla žádnou zbraň, rozhodla se Mihoky že zkusí kishina přeprat bojem beze zbraně  ale ten kishin byl silnější tak Mihoky musela utíkat a hledat pomoc. Jelikož byla obratná tak Kishinovy utekla. Mihoky střetla tajemného muže, který ji dal luk aby si zachránila život, tak poprvé Mihoky zabila Kishina. Mihoky se otočila na tajemného muže a chtěla mu luk  
vrátit ale ten si ho nevzal a řelk jí že má jít do Shibusenu a tenkle luk je teď její a jméno má Maemi Watabe. TAK SE Mihoky poprvé setlaka se svou novou kamarádnou a prtnerkou.

- Obrázok:
http://vignette4.wikia.nocookie.net/fairytailfanon/images/f/f6/YoruichiShihouin.png/revision/latest?cb=20141202205841

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.